Naši spokojení zákazníci

21. 9. 2017

Vážený pane Uhlíři,

tímto bych Vám chtěla velice poděkovat za Vaše vynikající ponožky "Smile".

    Před 5 léty jsem koupila dvě balení těchto ponožek (bílé barvy) v hypermarketu Globus v Plzni (Úněšovská ulice) a byla jsem s nimi nadmíru spokojena. Dokonce jsem s nimi šla mezinárodní pěší pouť katolické Tradice z Varšavy do Čenstochové v létech 2012 a 2013, kdy tvořily zčásti nebo zcela mou ponožkovou poutní výbavu. Pouť trvá od 4.-15. srpna (14. srpna již jste v cíli pouti, tedy ve slavném mariánském poutním místě Čenstochová - na Jasné Hoře tam) a ujdete při ní různorodým terénem téměř 300 km, jako byste šel z Plzně do Brna. A ponožky "Smile" se velmi osvědčily, nedřely ani se z nich netvořily puchýře, a přitom v nich nebyla za chladnějšího počasí či deště zima ani za teplejšího počasí či horka horko.

    Protože jsem byla s ponožkami "Smile" stále velmi spokojená, znovu jsem si před 3 roky v uvedeném hypermarketu Globus koupila zase dvoje balení těchto skvělých ponožek (pro změnu barvy šedé).

    Při prvním nákupu jsem tyto ponožky objevila vlastně náhodou, kdy se mi podařilo být v hypermarketu právě v tu dobu, kdy je tam prodávali (běžně v něm nenakupuji, protože je trochu z ruky, i když tam lze dojet MHD). Pak už jsem věděla, že v Globusu tyto ponožky mají a poštěstilo se je koupit za pár let znova.

    Nakonec jsem tento rok koupila několik balení ve Vašem internetovém obchodě (barvu bílou, šedou a černou), když jsem konečně vypátrala jak se vlastně jmenují a kdo je vyrábí; obaly od nich jsem vždy samozřejmě vyhodila, ale ten smajlík na lemu napověděl :-) a tak moc děkuji za super ponožky se Smajlíkem.

    Jsou to moje nejoblíbenější celoroční ponožky, nosím je doslova do roztrhání (zatím dotrhány a prošoupány asi 2 páry bílé a 3 páry šedé) a to téměř 365 dní v roce (s výjimkou zimy).

    A ty nové a staré ponožky jdou lehce rozeznat, protože stará sada ponožek má smajlíka více do oranžova (oranžovo žlutá - pomerančová), kdežto nová sada ponožek ho má ve žluti citrónové.

    Omlouvám se, že píšu poděkování až po tak dlouhé době, ale říkala jsem si, že když se něco skutečně povede, tak je fajn to dát vědět nejen kvůli zpětné vazbě...

    Pokud byste chtěli tento e-mail jakýmkoliv způsobem využít pro propagaci Vašich ponožek "Smile" - i když nejsem ani sportovec, ani celebrita - ráda Vám k tomu dávám souhlas.

S přáním všeho dobrého

Mgr. Anna Taliánová, Plzeň

zobrazit více

 

 

 

 

 

Nákupní
košík

Počet položek: 0
Cena:0.00 Kč

Infolinka

725 466 333